MAURICIJAUS cukrus:

atstovas Lietuvoje:

MauricijaUS CUKRAUS Atstovas Lietuvoje

Lietuvos Respublikoje įregistruota MB „Konsonet” yra tarptautiniu mastu veikianti Lietuvos bendrovė, kurios valdybos nariai yra iš Mauricijaus, Prancūzijos ir Lietuvos. Daugiausia dėmesio skirianti nerafinuoto cukraus iš Mauricijaus ir kakavos produktų importui, eksportui, pakavimui ir platinimui.

Clarel james
Martingale

„Konsonet“ Direktorius. Ilgametė patirtis Lietuvos ir Europos cukraus rinkoje .
Mob.: 867260158
Email: clarel@konsonet.eu

jau 10 metų lietuvoje

"Konsonet" SĖKMINGAI ATSTOVAUJA mAURICIJAUS CUKRŲ

„Konsonet“ yra pagrindinis Mauricijaus natūralaus cukranendrių cukraus importuotojas Lietuvoje ir dirba su  Baltijos šalių ir Skandinavijos rinkomis. „Konsonet“ siūlo įvairių rūšių cukrų ir kakavą, kad patenkintų mažmeninių, didmeninių ir pramonės klientų poreikius. Taip pat siūlome mažmeninės pakavimo paslaugas privačiam prekės ženklui ir pristatome produktus bet kur Europoje.

  • Vienas iš pasaulinių cukraus gamybos lyderių jungiančių cukranendrių augintojus
  • 350 000 -400 000 t metinis gamybos pajėgumas
  • Ilgametė patirtis 
  • Aukščiausi kokybės standartai įskaitant ISO ir BRCS

efektyvus gamtos išteklių naudojimas

Kelias į tvarią ateitį gali būti sunkus.
Vis dėlto Mauricijaus cukranendrių augintojų ir cukraus gamintojų tikėjimas, kad Mauricijaus cukranendrių pramonę būtina ekologizuoti, neblėsta, ir  remiantis kruopščiai pasirinktomis strateginėmis partnerystėmis, nuosekliai siekiama šio tikslo.
 Mauricijaus cukraus sindikato nariai yra įsipareigoję efektyviai naudoti gamtos išteklius, kad būtų pasiekta atsparesnė tiekimo grandinė, laikantis etikos, aplinkosaugos ir socialinių principų.

Ilgametė patirtis ir atsakingumas

Translate »