DJI_0017-1

Mūsų Klientai

UAB ''Saimeta" sparčiai auganti bendrovė ypatingai daug dėmesio skirianti kokybiškų produktų atrankai, tradicinių receptų išsaugojimui ir puoselėjimui bei naujų gaminių kūrimui. Įmonės įkūrėjos Vitalijos Stankevičienės dėka, Pasvalio rajone Daujėnų kaimas jau 25-erius metus kvepia lietuviška duona, gira, sausainiais ir kitais konditerijos gaminiais,kurie yra daugkartiniai aukso medalių lauretai iš kurių yra įtrauktų ir į "Kulinarijos Paveldo Fondą". Dabar šiais "Saimetos" gaminiais gali mėgautis kiekvienas užsukęs į Lidl parduotuves.

Tai 32 metai patirties kuriant ir tobulinant šakotį. Ne veltui nuo seno minima, kad šakotis – turtų ir laimės medis. Puošdamas stalą šakotis vis dar išdidžiai statomas matomiausioje vietoje – taip kviesdamas laužti, ragauti ir mėgautis! Čia kasdien kepami šakočiai iš kruopščiai atrinktų, šviežių ir natūralių produktų: kiaušinių, natūralaus sviesto bei grietinės, skrupulingai išsijotų miltų ir cukraus. Nenuostabu, kad šiandieninėje saldumynų gausoje "Onutės Šakotį" pamėgusiems žmonėms jis vis dar išlieka svarbių švenčių kepinių karaliumi ir neužleidžią vietos mados naujovėms!

Jau 27 metus Jūratės Gulbinienės kvalifikuoti kondoterijos meistrai rūpinasi, kad klientų stalus pasiektų aukščiausios kokybės gaminiai, paruošti iš atrinktų, šviežių ir natūralių produktų. Įmonė klientams siūlo unikalius gardėsius, su pačių kurta ir užpatentuota receptūra, taip pat yra išradimo "Torto gamybos būdas" savininkė ir nuoširdaus atsidavimo ir meilės darbui dėka, 2016 metais iškovotas ,,Pyragų karaliaus" titulas. Su gardžiuoju varškės ir morengo pyragu.

Pakilkite į aukštesnį lygį su Bella Toscana konditerija. Jau 15 metų sėkmingai siekiama patenkinti išrankaus, daug ragavusio, išskirtinę kokybę bei natūralumą vertinančio pirkėjo poreikius.
Bella Toscana gaminiai kepami 2 gamybos cechuose Kauno mieste. Įmonėje dirba 60 darbuotojų. Bella toscana gaminių galima įsigyti: Septyniuose Bella Toscana parduotuvėse Kaune, Dvejuose Bella Toscana parduotuvėse Vilniuje, Prekybos tinkle Šilas, Partnerių parduotuvėse Kaune ir Vilniuje. Vero Cafe, Green Cafe, Šviežia kava.

UAB „Dzūkija“ įkurta 1965 m. yra viena didžiausių konditerijos įmonių Lietuvoje. Šiuolaikinė technika ir įranga ''Dzūkijos'' gamybai leidžia kasdien pagaminti iki 10 tonų įvairių konditerijos gaminių: sausainių, šakočių („Baumkuchen“), pyragų, tortų, šokolado ir kitų gaminių. Siekiant sukurti naujus įnovatyvius produktus, bendradarbiauja su užsienio specialistais. Konditerijos gaminiams naudoja aukščiausios kokybės žaliavas.

UAB „Garliavos Duona“ pažangiausių technologijų įmonė, kurios šaknys siekia 1992 metus. Jos produkcija tiekiama visoje Lietuvoje ir užsienio rinkose. Bendrovė naudoja vien tik kokybiškus, aukštos rūšies ir sveikus komponentus. Daug pastangų skiria gerinant produkcijos kokybę, stengiasi išsaugoti laikmečio patikrintus senolių perteiktus receptus. Šiuo metu "Garliavos Duonoje" kepama daugiau nei 70 duonos ir konditerijos gaminių.

Jau beveik 30 metų “Rolanta” savo kepiniais baigia užkariauti visos Lietuvos širdis. Didžiausią gaminamos produkcijos dalį sudaro keliolikos rūšių bandeles, virš dvidešimties rūšių mielinių pyragų ir apie dvidešimt rūšių sausainių bei kapotos tešlos . Atrinkta ir atidirbta puiki receptūra nenuvils plikytų gaminių mėgėjų. Tai nėra pati pigiausia receptūra, bet skonis ir kokybė tikrai verti to. Net penkis metus (2009m., 2010m., 2015m., 2017m. ir 2018m.) sausainiai “Plikyti”, buvo išrinkti kaip populiariausia prekė tarp Lietuvos pirkėjų ir apdovanoti “Populiariausios prekės” medaliais.

''Sedujos" konditerios virtuozai jau beveik 30 metų stebina savo išradingumu, kūribiškumu ir klientų įmantriausių norų išpildymu bet kokiai šventei. Sedujos Cukrainė įsikūrusi Kaune. Konditerijos gaminių įvairovė kiekvienai progai - prezentaciniai, firminiai, laiptiniai, kompoziciniai, vestuviniai, krikštynoms, vaikų gimtadienio, šventiniai, proginiai, 2, 3, 4 aukštų, su kolonomis tortai - gamyba, prekyba. Saldumynai, Tortai su firmos, organizacijos logotipu, LOGO ženklu, vardu, gryno šokolado saldainiai, šokolado figūrėlės, karvojai, pyragai, pyragaičiai, sausainiai - gamyba, prekyba. Išankstinis tortų užsakymas Kaune. Virti mėsos vyniotiniai - gamyba, prekyba. Atvežimas visoje Lietuvoj.

Maistas - mūsų energijos šaltinis, neatsiejama gyvenimo dalis ir malonumas.

sveikata- mūsų maisto atspindys. rinkimės atsakingai ką ir kiek valgome.

Translate »